Petr Volák

Petr Volák

Bodem zlomu v jeho pracovním životě bylo prý první zaměstnání v jednom z luxusních kadeřnických salonů v centru Prahy, ještě v době kdy chodil do školy, vzpomíná Petr na rok 2005, v tu dobu si uvědomil krásu tohoto světa vlasů, trendů, mnoha hezkých nových vztahů s klienty a měl jasno v tom co chce dál v životě dělat.

Vedle práce v předních pražských salonech trávil většinu svého času na školeních, ať už před pódiem, za pódiem, nebo na podiu. Na této vcelku dlouhé cestě si vybral to nejlepší z technik stříhání i barvení, ze všeho toho, co svět vlasů nabízí a osvojil si je na tolik, že si dnes může dovolit, se svým povoláním bavit.

Petrovy silné stránky jsou odbornost, preciznost, čistota práce, cit pro barvy, který se podle něho nedá naučit, upřímnost a někdy až přehnaná touha po dokonalosti. Nahlas se smějící říká, že několikrát v životě měl pocit, že jsou to spíše jeho slabiny😊

Na závěr zmiňuje dobrou, nefalšovanou atmosféru ve studiu KOMO hair a pokud jste příznivci kvalitních služeb, tento podnik by podle slov Petra mohl jít příkladem a měli byste zavítat.

+420 731 279 736
info@komohair.cz
facebook  instagram