Opravy a korekce barev

Nejste příliš spokojeni s odlesky vaší barvy? Nebo má vaše barva nevhodný charakter? Společně přijdeme na to proč tomu tak je. Někdy to zabere pouhou jednu návštěvu, ale někdy to však bude chtít více… Podíváme se do hloubky a vysvětlíme proč je barva u vás taková jaká je.

Cílená péče

Nevíte si rady se správnou péčí o své vlasy? Máte pocit, že by to přeci jen mohlo být lepší? U nás se věnujeme individuálnímu zacílení péče. V zásadě nalezneme ten správný recept pro každého. Nebojujeme s klienty, úzce spolupracujeme, jen tak můžeme docílit krásné barvy a dlouhotrvajicího střihu. Když dokážete zkrotit své vlasy (rádi naučíme), můžeme na nich lépe pracovat a dosáhnout neuvěřitelného pokroku. Ale ruku na srdce, bez vás by to nešlo.

Střih

Máte-li svá přání, sny a touhy.. řekněte nám o nich, jen tak můžeme správně doporučit některého z našich kolegů. Individualizace u každého klienta je u nás na prvním místě. Nehledáme v katalozích prefabrikovaných střihů z minulého století. Vyvíjíme se a posouváme s každým dalším školením, cestou do zahraničí a diskusí s ostatními profesionály v oboru.

Dobré rady

Bez úvodní konzultace by to zkrátka nešlo, naši klienti nás vyhedávají pro to jací jsme a jak “to” děláme. Chceme vás poznat, dovolte nám to prosím. Odměnou budou ty nejkrásnější vlasy, které si umíte představit. Víme jakému typu obličeje sedí, který druh účesů a barev. Přizpůsobujeme vše nejen venkovnímu počasí, ročnímu období, vaší profesi ale především vaší osobnosti.